Informacje

 

Czasami mówi się: osiągnąć coś mrówczą pracą. Któż z nas nie widział tego małego dzielnego owada, jak dźwiga na sobie niebotycznych rozmiarów ciężar? Albo mrowiska – doskonale zorganizowanej społeczności, w której każdy zna swoje miejsce i skrupulatnie wypełnia powierzoną mu rolę? Nie jest dziełem przypadku, że sklep, który już niebawem, bo na początku września, otworzy podwoje dla jastrzębskich klientów będzie nazywał się – a jakże inaczej – MRÓWKA. Na chwilę obecną trwają w nim ostanie prace wykończeniowe. Kiedy ekipa budowlana postawi wreszcie przysłowiową kropkę nad „i”, nic już nie będzie stało na przeszkodzie, żeby rozpocząć festiwal zakupów.

A teraz garść podstawowych faktów. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi ponad 1000 metrów kwadratowych. Wraz z Biedronką i punktem Banku Spółdzielczego, znajdującymi się w tym samym obiekcie, tych metrów robi się już ponad 2000. MRÓWKA to sklep typu dom i ogród. Cóż to oznacza w praktyce? Przede wszystkim, że sklepy tej sieci oferują bagatela od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. W miarę, jak wymienia się działy, z których składa się ta wyjątkowa oferta, ich lista robi się coraz dłuższa i coraz bardziej imponująca. Instalacje i technika grzewczawentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. No cóż, raczej nie da się tego powiedzieć na jednym wdechu. Warto także dodać, że na klientów będzie czekać wykwalifikowana kadra, służąca pomocą każdemu, kto choć przez chwilę poczuje się zagubiony między sklepowymi półkami, zaś wszystkie oferowane towary pochodzą od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB.

Kiedy już przekroczymy gościnne progi sklepu – miłe zaskoczenie. „Radio Mrówka” wita wszystkich, którzy postanowili spędzić tu najbliższy czas. Płynąca dyskretnie z głośników muzyka, lokalna prognoza pogody czy życzenia imieninowe to swoista scenografia dla wypadów między półki. Tak to już dzisiaj jest, że sklep, która posiada ambicje być czymś więcej niż tylko miejscem wypełnionym po sufit towarami, musi mieć swoją duszę. I MRÓWKA doskonale to rozumie. Podobnie jak fakt, ze kluczem do handlowego sukcesu jest komunikacja z klientami. To z myślą o niej dziesięć razy w roku jastrzębianie będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą sklepu. Z dostarczanych do ich domów gazetek dowiedzą się o specjalnych lub, chcąc być bardziej precyzyjnym, atrakcyjnych cenach na wybrane produkty. Uzupełnieniem tych akcji są specjalne katalogi "Wiosna" i "Jesień". Każdy z nich będzie zawierał ofertę kilkuset produktów najchętniej nabywanych przez klientów w określonej porze roku.


I wreszcie dwie informacje, od których powinno zacząć się te rozważania. MRÓWKA będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 20.00, w niedzielę natomiast od 10.00 do18.00. Sam sklep zaś znajduje się przy ulicy Rybnickiej – naprzeciwko kopalni „Zofiówka”. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!